Gå rett til innhold
Du er her: 4H Norge // Kontakt oss

Kontakt oss

Sekretariatet i 4H Norge er lokalisert på Hellerud i Skedsmo kommune.
På denne linken finner du oversikten over Landsstyret i 4H Norge.

Janne Natvik Dommersnes

Janne Natvik Dommersnes

Administrasjonsleder
Mobil: 47900038 Epost: janne.dommersnes@4h.no
Assisterende generalsekretær. Ansvar for økonomi, IKT, personal og administrasjon.
Beate Patay

Beate Patay

Informasjonsansvarlig
Telefon: 452 55 623 Epost: beate.patay@4h.no
Intern og ekstern kommunikasjon, webredaktør, grafisk profil, redaktør for AKTIViTET og Kløverbadet.
Ingebjørg Einan Nystuen

Ingebjørg Einan Nystuen

Administrasjonsrådgiver
Telefon: 45 25 56 65 Epost: ingebjorg.nystuen@4h.no
Regnskap og lønn.
Marianne Sandstrøm Hansen

Marianne Sandstrøm Hansen

Administrasjonsrådgiver
Telefon: 452 55 060 Epost: marianne.hansen@4h.no
Nettbutikk Kontingent og Landslotteri
Beate Johansen

Beate Johansen

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 74 Mobil: 90646480 Epost: beate.johansen@4h.no
Regionleder øst (Østfold, Oslo og Akershus) og rådgiver organisasjonsutvikling
Margit Jære

Margit Jære

Rådgiver
Telefon: 96096779 Mobil: 96096779 Epost: margit.jaere@4h.no
Regionleder Innlandet og Rådgiver Internasjonalt:USA utveksling, IFYE og RYE
Irene Pande

Irene Pande

Rådgiver
Mobil: 96096776 Epost: irene.pande@4h.no
Regionleder BTV og Rådgiver 4H Matskole
Inger Aamundsen Øyen

Inger Aamundsen Øyen

Rådgiver
Telefon: 96096777 Mobil: 91372778 Epost: inger.oyen@4h.no
Regionleder Agder og Rådgiver 4H prosjekter og Entrepenørskap
Synnøve Jørgensen

Synnøve Jørgensen

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 73 Mobil: 96096773 Epost: synnove.jorgensen@4h.no
Regionleder Vest og Rådgiver Frifond og Momskompensasjon.
Åge Avedal

Åge Avedal

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 75 Mobil: 97072734 Epost: age.avedal@4h.no
Regionleiar Nord Vest og Rådgivar 4H-gard.
Lene B Leira

Lene B Leira

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 72 Mobil: 41575212 Epost: lene.leira@4h.no
Regionleder Midt og Rådgiver Landbruk
Anne Kari Eliassen

Anne Kari Eliassen

Rådgiver
Telefon: 48211342 Mobil: 48211342 Epost: anne.kari.eliassen@4h.no
Regionleder Nord og Rådgiver Internasjonalt med ansvar for Gambia.
Rolf Bremnes

Rolf Bremnes

Rådgiver
Telefon: 45 25 56 75 Epost: rolf.bremnes@4h.no
IKT/ administrasjon/ HMS /kurs og konferanseadm.
Ellen  Borgaard

Ellen Borgaard

Rådgiver
Telefon: 452 55 426 Epost: ellen.borgaard@4h.no
Medlemsregister, nasjonale arrangement.
Marte Gustad Iversen

Marte Gustad Iversen

Rådgiver
Telefon: 45 25 58 04 Epost: marte.iversen@4h.no
Avdelingsleder Region. Rådgiver organisasjon og opplæring. Landsmøtekoordinator.
Silje Beate Fossbråten

Silje Beate Fossbråten

Rådgiver
Telefon: 45 25 55 83 Epost: silje.fossbraaten@4h.no
Friluftsliv
Gry Hovland

Gry Hovland

Rådgiver
Mobil: 91555556 Epost: gry.hovland@4h.no
Vikarierende rådgiver organisasjon og opplæring.
Synnøve Espen Bratvold

Synnøve Espen Bratvold

Prosjektmedarbeider
Mobil: 97783827 Epost: synnove.bratvold@4h.no
Ut på tur med 4H i region Innland
Ingeleiv Rafdal Falkeid

Ingeleiv Rafdal Falkeid

Prosjektmedarbeider
Mobil: 96228922 Epost: ingeleiv.falkeid@4h.no
Ut på tur med 4H i Region Vest

Adresse 4H Norge:

Telefon: 64 83 21 00
Telefonen betjenes ml kl. 9.00 - 15.00.
E-post: 4hnorge@4h.no

Besøksadresse:
Bråteveien 200
2013 Skjetten

Postadresse:
Postboks 113
2026 Skjetten

Organisasjonsnr:
943 838 240

Kontonummer:
9365.11.70352