Gå rett til innhold

Sekretariatet

4H Norges sekretariat er et serviceorgan for hele organisasjonen.

Sekretariatet har mange faglige og administrative oppgaver og funksjoner, samt ansvaret for oppfølging av organisasjonens ansatte (ca. 70 stk på landsbasis).

Sekretariatets hovedoppgaver:
Administrative oppgaver som lønn, personal og økonomi
Koordinering av 4Hs virksomhet og utadrettede virksomhet
Samfunnskontakt og informasjon
Tilrettelegging for landstyrets arbeid
Arrangør av 4H Norges årsmøte
Internasjonal 4H-utveksling
Nordisk og internasjonalt samarbeid
Utvikling og revidering av faglig materiell
Tillitsvalgtopplæring
Prosjektledelse av n
asjonale prosjekt
Materiellekspedisjon
Landslotteri

Sekretariatet holder til på Hellerud i Skedsmo kommune i Akershus.

4Hs fylkeslag
4H Norge har 18 fylkeslag. I hvert fylke er det ansatt én 4H-konsulent, samt én eller 4H-instruktører og prosjektledere.Fylkeskontorene til 4H har kontorplass ved Fylkesmannens landbruksavdeling.

Mer informasjon om 4H i ditt fylke finner du på fylkets nettside.


Signe Lindbråten

Signe Lindbråten

Generalsekretær
Telefon: 932 22 335 Mobil: 93222335 Epost: signe.lindbraaten@4h.no
Generalsekretær 4H Norge
Janne Natvik Dommersnes

Janne Natvik Dommersnes

Administrasjonsleder
Mobil: 47900038 Epost: janne.dommersnes@4h.no
Assisterende generalsekretær. Ansvar for økonomi, IKT, personal og administrasjon.
Beate Patay

Beate Patay

Informasjonsansvarlig
Telefon: 452 55 623 Epost: beate.patay@4h.no
Intern og ekstern kommunikasjon, webredaktør, grafisk profil, redaktør for AKTIViTET.
Ingebjørg Einan Nystuen

Ingebjørg Einan Nystuen

Administrasjonsrådgiver
Telefon: 45 25 56 65 Epost: ingebjorg.nystuen@4h.no
Regnskap og lønn.
Marianne Sandstrøm Hansen

Marianne Sandstrøm Hansen

Administrasjonsrådgiver
Telefon: 452 55 060 Epost: marianne.hansen@4h.no
Nettbutikk Kontingent og Landslotteri
Elin Ørjasæter Sørlie

Elin Ørjasæter Sørlie

Kontormedarbeider
Telefon: 47504854 Epost: elin.sorlie@4h.no
Nettbutikk, medlemsregister, informasjonsarbeid.
Rolf Bremnes

Rolf Bremnes

Rådgiver
Telefon: 45 25 56 75 Epost: rolf.bremnes@4h.no
Jobber deltid, fortrinnsvis mandager og torsdager.. IKT/ administrasjon/ HMS /kurs og konferanseadm.
Ellen Borgaard

Ellen Borgaard

Rådgiver
Telefon: 452 55 426 Epost: ellen.borgaard@4h.no
Medlemsregister, nasjonale arrangement.
Marte Gustad Iversen

Marte Gustad Iversen

Rådgiver
Telefon: 45 25 58 04 Epost: marte.iversen@4h.no
Avdelingsleder Region. Rådgiver organisasjon og opplæring. Landsmøtekoordinator.
Silje Beate Fossbråten

Silje Beate Fossbråten

Rådgiver
Telefon: 45 25 55 83 Epost: silje.fossbraaten@4h.no
Friluftsliv
Beate Johansen

Beate Johansen

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 74 Mobil: 90646480 Epost: beate.johansen@4h.no
Regionleder øst (Østfold, Oslo og Akershus) og rådgiver organisasjonsutvikling
Margit Jære

Margit Jære

Rådgiver
Telefon: 96096779 Mobil: 96096779 Epost: margit.jaere@4h.no
Regionleder Innlandet og Rådgiver Internasjonalt:USA utveksling, IFYE og RYE
Irene Pande

Irene Pande

Rådgiver
Mobil: 96096776 Epost: irene.pande@4h.no
Regionleder BTV og Rådgiver 4H Friluftsliv
Inger Aamundsen Øyen

Inger Aamundsen Øyen

Rådgiver
Telefon: 96096777 Mobil: 91372778 Epost: inger.oyen@4h.no
Regionleder Agder
Synnøve Jørgensen

Synnøve Jørgensen

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 73 Mobil: 96096773 Epost: synnove.jorgensen@4h.no
Regionleder Vest og Rådgiver Frifond og Momskompensasjon.
Åge Avedal

Åge Avedal

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 75 Mobil: 97072734 Epost: age.avedal@4h.no
Regionleiar Nord Vest og Rådgivar 4H-gard.
Lene B Leira

Lene B Leira

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 72 Mobil: 41575212 Epost: lene.leira@4h.no
Regionleder Midt og Rådgiver Landbruk
Anne Kari Eliassen

Anne Kari Eliassen

Rådgiver
Telefon: 48211342 Mobil: 48211342 Epost: anne.kari.eliassen@4h.no
Regionleder Nord og Rådgiver Internasjonalt med ansvar for Gambia.
Monika Swigon

Monika Swigon

Prosjektleder
Epost: monika.swigon@4h.no
Ansvar for utvikling av nye, digitale 4H-prosjekter.