Du er her: 4H Norge // Akershus og Oslo

Ansatte i 4H Akershus og Oslo

Beate Johansen

Beate Johansen

Regionleder
Telefon: 96 09 67 74 Mobil: 90646480 Epost: beate.johansen@4h.no
Regionleder øst (Østfold, Oslo og Akershus) og rådgiver organisasjonsutvikling
Margrethe Espen

Margrethe Espen

Organisasjonsrådgiver
Epost: margrethe.espen@4h.no
Klubbpleie utvalgte klubber. Alle andre spørsmål rettes til fylkesstyret eller regionleder.
Kari Anne Grimelid Årset

Kari Anne Grimelid Årset

Organisasjonsrådgiver
Telefon: 96 09 67 82 Mobil: 97500711 Epost: kari.anne.aarset@4h.no
Organisasjonsrådgjevar

Styret i 4H Akershus og Oslo

Malene Silkebækken

Malene Silkebækken

Medlem i fylkesstyret
Mobil: 93283954 Epost: malenes95@gmail.com
Kristine Lien Haugen

Kristine Lien Haugen

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 96512832 Mobil: 96512832 Epost: Kristine.12@hotmail.com
Ingrid Skuterud

Ingrid Skuterud

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 95013860 Epost: ingrid.skuterud@hotmail.com
Christine Lindgren

Christine Lindgren

Medlem i fylkesstyret
Epost: christinelindgren@outlook.com
Sigurd Vestrheim

Sigurd Vestrheim

Medlem i fylkesstyret
Mobil: 97028284 Epost: sv@storlokken.no
Ellen Askheim

Ellen Askheim

Medlem i fylkesstyret
Mobil: 93876384 Epost: askheimellen@gmail.com
Nicolai Egner-Kaupang

Nicolai Egner-Kaupang

Varamedlem i fylkesstyret
Telefon: 47755737 Epost: nico.e.kau@gmail.com
Isak Solberg

Isak Solberg

Varamedlem i fylkesstyret
Telefon: 91997709 Mobil: 41336589 Epost: solbergisa@gmail.com
Christine Martinsen

Christine Martinsen

Varamedlem i fylkesstyret
Telefon: 94183232 Epost: christine.martinsen@hotmail.com
Malene Silkebækken

Malene Silkebækken

Alumnrepresentant
Mobil: 93283954 Epost: malenes95@gmail.com