Du er her: 4H Norge // Nord-Trøndelag

Ansatte i 4H Nord-Trøndelag

Lene B Leira

Lene B Leira

Regionleder
Telefon: 96 09 67 72 Epost: lene.leira@4h.no
Regionleder Midt og Rådgiver Landbruk
Johan Eggen

Johan Eggen

Organisasjonsrådgiver
Telefon: 91 12 27 11 Mobil: 91122711 Epost: johan.eggen@4h.no
Hilde Klavestad

Hilde Klavestad

Organisasjonsrådgiver
Mobil: 91184906 Epost: hilde.klavestad@4h.no

Styret i 4H Nord-Trøndelag

Rodgeir Geving

Rodgeir Geving

Leder i fylkesstyret
Telefon: 99498513 Mobil: 99498513 Epost: rodgeir@geving.no
Ingrid Kristine Kjøsnes

Ingrid Kristine Kjøsnes

Nestleder i fylkesstyret
Telefon: 91519889 Epost: ingridk97@yahoo.no
Tor Sivert Elnan

Tor Sivert Elnan

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 93280832 Mobil: 93280832 Epost: tor@elnan.it
Siri Hokstad

Siri Hokstad

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 91153770 Mobil: 91153770 Epost: sirihokk@gmail.com
Sara Eline Malmo Farbo

Sara Eline Malmo Farbo

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 48059108 Mobil: 48059108 Epost: sara.farbo@gmail.com
Politiattest 03.10. 2018
Eva Christin Bolme Lund

Eva Christin Bolme Lund

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 40347455 Epost: evachbolme@msn.com
May Bente Skogset

May Bente Skogset

Varamedlem i fylkesstyret
Telefon: 95131752 Mobil: 95131752 Epost: skogz@hotmail.no
John Magne Gjønnes

John Magne Gjønnes

Varamedlem i fylkesstyret
Mobil: 41650984 Epost: john.magne@hafella.no
Erik Riis-Johansen

Erik Riis-Johansen

Varamedlem i fylkesstyret
Mobil: 90834414 Epost: erikriis@gmail.com
Eva Dybwad Alstad

Eva Dybwad Alstad

Representant fra Fylkesmannen
Mobil: 48042877 Epost: fmteal@fylkesmannen.no
Gunhild Halvorsen

Gunhild Halvorsen

Representant fra Fylkesmannen
Mobil: 92494130 Epost: fmtgha@fylkesmannen.no