Gå rett til innhold

Sekretariatet

4H Norges sekretariat er et serviceorgan for hele organisasjonen.

Sekretariatet har mange faglige og administrative oppgaver og funksjoner, samt ansvaret for oppfølging av organisasjonens ansatte (ca. 70 stk på landsbasis).

Sekretariatets hovedoppgaver:
Administrative oppgaver som lønn, personal og økonomi
Koordinering av 4Hs virksomhet og utadrettede virksomhet
Samfunnskontakt og informasjon
Tilrettelegging for landstyrets arbeid
Arrangør av 4H Norges årsmøte
Internasjonal 4H-utveksling
Nordisk og internasjonalt samarbeid
Utvikling og revidering av faglig materiell
Tillitsvalgtopplæring
Prosjektledelse av n
asjonale prosjekt
Materiellekspedisjon
Landslotteri

Sekretariatet holder til på Hellerud i Skedsmo kommune i Akershus.

4Hs fylkeslag
4H Norge har 18 fylkeslag. I hvert fylke er det ansatt én 4H-konsulent, samt én eller 4H-instruktører og prosjektledere.Fylkeskontorene til 4H har kontorplass ved Fylkesmannens landbruksavdeling.

Mer informasjon om 4H i ditt fylke finner du på fylkets nettside.


Signe Lindbråten

Signe Lindbråten

Generalsekretær
Mobil: 93222335 Epost: signe.lindbraaten@4h.no
Tlf: 932 22 335
Janne Natvik Dommersnes

Janne Natvik Dommersnes

Administrasjonsleder
Mobil: 47900038 Epost: janne.dommersnes@4h.no
Ansvar for økonomi, IKT og administrasjon.
Beate Patay

Beate Patay

Informasjonsansvarlig
Telefon: 452 55 623 Epost: beate.patay@4h.no
Strategisk og operativt kommunkasjonsarbeid; intern og ekstern kommunikasjon. Webredaktør og grafisk utforming.
Marianne Sandstrøm Hansen

Marianne Sandstrøm Hansen

Administrasjonskonsulent
Telefon: 452 55 060 Epost: marianne.hansen@4h.no
Kontingent Nettbutikk og Landslotteri
Ingebjørg Einan Nystuen

Ingebjørg Einan Nystuen

Administrasjonsrådgiver
Telefon: 45 25 56 65 Epost: ingebjorg.nystuen@4h.no
Regnskap og lønn.
Ellen Furuseth Borgaard

Ellen Furuseth Borgaard

Rådgiver
Telefon: 452 55 426 Epost: ellen.borgaard@4h.no
Medlemsregister, nasjonale arrangement.
Margit Jære

Margit Jære

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 79 Mobil: 96096779 Epost: margit.jaere@4h.no
Fagrådgiver4H, Frifond og moms, Organisajon,Landbruk,
Irene Pande

Irene Pande

Rådgiver
Epost: irene.pande@4h.no
Lene B Leira

Lene B Leira

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 72 Mobil: 96096772 Epost: lene.leira@4h.no
Regionleder Midt og Rådgiver Landbruk
Helene Samnøy

Helene Samnøy

Rådgiver
Mobil: 99552555 Epost: helene.samnoy@4h.no
HR-Leder
Arne Mo

Arne Mo

Rådgiver
Epost: arne.mo@4h.no
Beate Johansen

Beate Johansen

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 74 Mobil: 90646480 Epost: beate.johansen@4h.no
Rekrutteringsleder og fagrådgiver kommunikasjon og organisasjonsutvikling. Vara ans.repr. sentr.styret.
Siv Lene Halvorsen

Siv Lene Halvorsen

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 80 Epost: siv.halvorsen@4h.no
1.juli 2019 - 31.juli 2020: RYE, IFYE og USA-utveksling for 4H Norge, 50 % I permisjon fra 4H Hedmark
Monika Swigon

Monika Swigon

Prosjektleder
Mobil: 47285193 Epost: monika.swigon@4h.no
Ansvar for utvikling av nye, digitale 4H-prosjekter.