Gå rett til innhold

Sekretariatet

4H Norges sekretariat er et serviceorgan for hele organisasjonen.

Sekretariatet har mange faglige og administrative oppgaver og funksjoner, samt ansvaret for oppfølging av organisasjonens ansatte (ca. 70 stk på landsbasis).

Sekretariatets hovedoppgaver:
Administrative oppgaver som lønn, personal og økonomi
Koordinering av 4Hs virksomhet og utadrettede virksomhet
Samfunnskontakt og informasjon
Tilrettelegging for landstyrets arbeid
Arrangør av 4H Norges årsmøte
Internasjonal 4H-utveksling
Nordisk og internasjonalt samarbeid
Utvikling og revidering av faglig materiell
Tillitsvalgtopplæring
Prosjektledelse av n
asjonale prosjekt
Materiellekspedisjon
Landslotteri

Sekretariatet holder til på Hellerud i Skedsmo kommune i Akershus.

4Hs fylkeslag
4H Norge har 18 fylkeslag. I hvert fylke er det ansatt én 4H-konsulent, samt én eller 4H-instruktører og prosjektledere.Fylkeskontorene til 4H har kontorplass ved Fylkesmannens landbruksavdeling.

Mer informasjon om 4H i ditt fylke finner du på fylkets nettside.


Signe Lindbråten

Signe Lindbråten

Generalsekretær
Mobil: 93222335 Epost: signe.lindbraaten@4h.no
Tlf: 932 22 335
Janne Natvik Dommersnes

Janne Natvik Dommersnes

Administrasjonsleder
Mobil: 47900038 Epost: janne.dommersnes@4h.no
Ansvar for økonomi, IKT og administrasjon.
Beate Patay

Beate Patay

Informasjonsansvarlig
Telefon: 452 55 623 Epost: beate.patay@4h.no
Intern og ekstern kommunikasjon, webredaktør, grafisk profil, redaktør for AKTIViTET.
Siv Lene Halvorsen

Siv Lene Halvorsen

Internasjonal rådgiver
Telefon: 96 09 67 80 Epost: siv.halvorsen@4h.no
1.juli 2019 - 31.juli 2020: RYE, IFYE og USA-utveksling for 4H Norge, 50 % I permisjon fra 4H Hedmark
Ingebjørg Einan Nystuen

Ingebjørg Einan Nystuen

Administrasjonsrådgiver
Telefon: 45 25 56 65 Epost: ingebjorg.nystuen@4h.no
Regnskap og lønn.
Marianne Sandstrøm Hansen

Marianne Sandstrøm Hansen

Administrasjonsrådgiver
Telefon: 452 55 060 Epost: marianne.hansen@4h.no
Nettbutikk Medlemsregister og Landslotteri
Margit Jære

Margit Jære

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 79 Mobil: 96096779 Epost: margit.jaere@4h.no
Fagrådgiver 4H
Irene Pande

Irene Pande

Rådgiver
Mobil: 96096776 Epost: irene.pande@4h.no
Inger Aamundsen Øyen

Inger Aamundsen Øyen

Rådgiver
Telefon: 96096777 Mobil: 91372778 Epost: inger.oyen@4h.no
Regionleder Agder
Synnøve Jørgensen

Synnøve Jørgensen

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 73 Mobil: 41617198 Epost: synnove.jorgensen@4h.no
Regionkoordinator i Vest (Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane, Hordaland og Rogaland)
Lene B Leira

Lene B Leira

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 72 Epost: lene.leira@4h.no
Regionleder Midt og Rådgiver Landbruk
Anne Kari Eliassen

Anne Kari Eliassen

Rådgiver
Telefon: 48211342 Mobil: 48211342 Epost: anne.kari.eliassen@4h.no
Regionleder Nord og Rådgiver Internasjonalt med ansvar for Gambia.
Ellen Furuseth Borgaard

Ellen Furuseth Borgaard

Rådgiver
Telefon: 452 55 426 Epost: ellen.borgaard@4h.no
Medlemsregister, nasjonale arrangement.
Silje Beate Fossbråten

Silje Beate Fossbråten

Rådgiver
Telefon: 45 25 55 83 Epost: silje.fossbraaten@4h.no
Regionkoordinator sør-øst (Akershus og Oslo, Østfold, Buskerud, Vestfold, Telemark og Agder) og fagrådgiver friluftsliv
Helene Samnøy

Helene Samnøy

Rådgiver
Mobil: 99552555 Epost: helene.samnoy@4h.no
HR-Leder
Arne Mo

Arne Mo

Rådgiver
Epost: arne.mo@4h.no
Beate Johansen

Beate Johansen

Rådgiver
Telefon: 96 09 67 74 Mobil: 90646480 Epost: beate.johansen@4h.no
Rekrutteringsleder og fagrådgiver kommunikasjon og organisasjonsutvikling
Monika Swigon

Monika Swigon

Prosjektleder
Mobil: 47285193 Epost: monika.swigon@4h.no
Ansvar for utvikling av nye, digitale 4H-prosjekter.