Du er her: 4H Norge // Vestfold

Ansatte i 4H Vestfold

Irene Pande

Irene Pande

Regionleder
Mobil: 96096776 Epost: irene.pande@4h.no
Regionleder BTV og Rådgiver 4H Friluftsliv
Anita Opsahl Nilsen

Anita Opsahl Nilsen

Organisasjonsrådgiver
Mobil: 93423192 Epost: anita.nilsen@4h.no
50% stilling Jeg har ferie og avspasering uke 28, 31, 32 og 33

Styret i 4H Vestfold

Mariann Hegg

Mariann Hegg

Leder i fylkesstyret
Telefon: 92047356 Mobil: 92047356 Epost: m.hegg@hotmail.com
Kim Remi Opsahl Nilsen

Kim Remi Opsahl Nilsen

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 45064180 Mobil: 92606932 Epost: kimremi.nilsen@gmail.com
Vegard Thun-Pedersen

Vegard Thun-Pedersen

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 91851855 Mobil: 91851855 Epost: p_vegard@hotmail.com
slettet vegard.pedersen@steenstrom.com
Sonja Smidsrød

Sonja Smidsrød

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 98008839 Mobil: 46506736 Epost: sonja@smidsrod-transport.no
Håvard Kjellsen Bjerke

Håvard Kjellsen Bjerke

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 97029286 Mobil: 97029286 Epost: bjerke.havard.k@gmail.com
Karoline Marie Schrøder

Karoline Marie Schrøder

Varamedlem i fylkesstyret
Telefon: 47667731 Epost: orak@hotmail.no
Anders Stedding Kristiansen

Anders Stedding Kristiansen

Varamedlem i fylkesstyret
Telefon: 32813007 Mobil: 99235711 Epost: anders.stedding.kristiansen@gmail.com
Adrian Abrahamsen

Adrian Abrahamsen

Varamedlem i fylkesstyret
Telefon: 33339394 Mobil: 91113868 Epost: adrian.1994@live.no
Lisbeth Haugan

Lisbeth Haugan

Representant fra Fylkesmannen
Mobil: 93411687 Epost: fmvelha@fylkesmannen.no
Åste Vaaden

Åste Vaaden

Alumnrepresentant
Mobil: 98413470 Epost: lakrisvaaden@gmail.com