Du er her: 4H Norge // Rogaland

Ansatte i 4H Rogaland

Linda Liem

Linda Liem

Organisasjonsrådgiver
Mobil: 94083614 Epost: linda.liem@4h.no
Kontortid tirsdag, onsdag, torsdag og fredag.
Anne Olsen

Anne Olsen

Organisasjonsrådgiver
Mobil: 90977154 Epost: anne-olsen@live.no
Kontortid mandag og tirsdager
Anne-Berit Ånestad Brovold

Anne-Berit Ånestad Brovold

Organisasjonsrådgiver
Mobil: 41207839 Epost: anne-berit.brovold@4h.no
Kontortid alle hverdager unntatt onsdag mellom klokka 9-14 .

Styret i 4H Rogaland

Mari Aksdal Hermansen

Mari Aksdal Hermansen

Leder i fylkesstyret
Telefon: 91635772 Mobil: 46861116 Epost: leder.rogaland@4h.no
Sigfrid Skogland Kristjansdottir

Sigfrid Skogland Kristjansdottir

Nestleder i fylkesstyret
Mobil: 97579901 Epost: sigfrid@haugnett.no
Mina Aksdal Hermansen

Mina Aksdal Hermansen

Medlem i fylkesstyret
Mobil: 97658756 Epost: mina@aksdal.net
Helle Skretting

Helle Skretting

Medlem i fylkesstyret
Mobil: 91912119 Epost: helleskretting@hotmail.com
Rune Bråthen

Rune Bråthen

Medlem i fylkesstyret
Mobil: 95211184 Epost: rune@dalavik.no
Jørgen Tuen

Jørgen Tuen

Varamedlem i fylkesstyret
Mobil: 98096716 Epost: jor.tuen@gmail.com
2. vara til styret i 4H Rogaland
Iris Merete Natten Frydenlund

Iris Merete Natten Frydenlund

Varamedlem i fylkesstyret
Mobil: 97171419 Epost: iris.natten@outlook.com
3. vara til styret i 4H Rogaland
Jørgen Våg Skjold

Jørgen Våg Skjold

Varamedlem i fylkesstyret
Mobil: 90191704 Epost: Jorgen.skjold01@gmail.com
1. vara til styret i 4H Rogaland
Sigve Hauge

Sigve Hauge

Alumnrepresentant
Telefon: 98100228 Mobil: 98100228 Epost: sigve.hauge@lyse.net
Torbjørn Joa

Torbjørn Joa

4H-representant
Telefon: 94980366 Mobil: 94980366 Epost: Torbjornjoa@mail.com
Leder i 4H Rogaland sin kontrollkomite 2019 Medlem i sentralstyret, 4H Norge
Jon Byberg

Jon Byberg

4H-representant
Mobil: 93488921 Epost: jon_ford@live.no
Medlem i kontrollkomiteen til 4H Rogaland
Tove Moi

Tove Moi

4H-representant
Mobil: 40419378 Epost: tove.moi71@gmail.com
Medlem i kontrollkomiteen til 4H Rogaland