Du er her: 4H Norge // Vestfold // Aktuelt // Aktuelt
Del/bokmerk
Årsmøte 2018

Årsmøte 2018

14. mars var det årsmøte i 4H Vestfold

Sted for årsmøtet var gymsalen på Gjennestad vgs. Møte ble avholdt med 55 representanter tilstede. Representantene kom fra 15 av Vestfolds 22 klubber, og de fleste hadde stemmerett, men noen hadde også observatør-status.

Det var flere som var på talerstolen og stilte spørsmål, spesielt da årsplanen for 2019 ble fremlagt. Engasjementet var veldig bra da det kom opp på årsplanen at storkurset var flyttet til september og ikke satt opp mars som tidligere.

Alle var veldig ivrig da det var gruppejobbing med det 3 Sène Større, Smartere, Synlig. Alle repretsentantene jobbet med vervemål og delte ivrig sine mål og strategier med årsmøtet.

 

Fylkesstyret består nå av:

Leder                         Bjørn Harald Iversen, tlf.: 415 29 722, bjoernharai@vfk.no

Styremedlem             Mariann Hegg, tlf.:  920 47 356, m.hegg@hotmail.com

Styremedlem             Stine Merethe Horntvedt, tlf.: 452 56 082, smerethe@hotmail.com

Styremedlem             Kristian Flåtnes, tlf.: 930 33 590, kristian@flaatnes.com

Styremedlem             Håvard Kjellsen Bjerke, tlf 970 29 286, bjerke.havard.k@gmail.com

Medlemmenes repr.Kim Remi Opsahl Nilsen, tlf.: 450 64 180, kimremi00@gmail.com

2. vara                        Mari Johannessen, tlf.:  906 53 785, johannessen.mari@gmail.com

3. vara                        Adrian Abrahamsen,tlf 911 13 868,adrian.1994@live.no

Repr. FMLA            Lisbeth Haugan, tlf.: 934 11 687, fmvelha@fylkesmannen.no

VIGGAs repr.           Line Hjørungnes Jacobsen, tlf 994 87 100,linehjorungnes@gmail.com

 

Over finner dere kontaktinformasjon til representantene i fylkesstyret. Har dere saker eller innspill til fylkesstyret, kan dere ta kontakt. Fylkesstyret ønsker å være synlige og de ønsker også innspill fra klubbene.